27/09/2020

Milý  Yiannis, 

Keď som sa pred rokom rozhodol kúpiť  loď,  nevedel  som o  obchodoch s  jachtami  absolútne nič a musím priznať, že moje predstavy boli veľmi ďaleko od reality.  Mal som veľké šťastie, že som úplnou náhodou získal  číslo  práve na YD YACHT a celý proces si vzal do svojich rúk, priateľ Yiannis. Dovolím si nazvať Ťa priateľ, pretože Tvoj prístup – profesionálny aj osobný je niečo, s čím som sa doteraz nestretol. Už pri prvom stretnutí   som  nadobudol presvedčenie, že  si  skutočný odborník a profesionál.  Dnes  viem , že  som sa nemýlil.   Ktokoľvek, koho poznám a bude chcieť kúpiť alebo predať  skvelú  loď,  odporučím mu obrátiť  na  YD YACHT.   

Chcem znova povedať,  že  tak  vysoko odborné,  korektné ale hlavne  priateľské, úprimné a otvorené jednanie a  realizáciu obchodu  ako  s  Yiannisom  som ešte nikdy nezažil a to nehovorím len o sailor biznise.  Videl som len dve lode ( jedna lepšia ako druhá – stav, vzhľad, dobrá cena)  a  už  som si vybral svojho „miláčika“.  Napriek  tohtoročným komplikáciám  s covid 19   sme  koncom júla  vyplávali.  Počas celej 5 – týždňovej plavby  ma AIOLOS (to je moja Bavaria 50 cruiser)  len príjemne prekvapoval.  Všetko  perfektne a bezchybne funguje, presne  tak, ako  to Yiannis  povedal.  Celá dokumentácia je v absolútnom poriadku, formality ako zmena  registrácie  a  všetko okolo toho  profesionálne  zvládnuté a vybavené . Proste  top komplet  servis.   

Yiannis,  veľmi pekne  ďakujem  za  všetko…za čas, ochotu, trpezlivosť, ústretovosť, profesionalitu…za odpovede na moje nekonečné otázky, podporu keď som bol neistý, za rady a nasmerovanie… Ďakujem aj za sprostredkovanie kontaktu s Despinou a Georgom. Aj vďaka Tebe a Tvojmu prístupu som sa zbavil akýchkoľvek obáv a začal napĺňať svoj sen… Som presvedčený, že sa ešte veľa krát  uvidíme,   pracovne  aj  v súkromí. Chcem aby si vedel,  že  máš  na Slovensku  priateľa   a srdečne  Ťa  ku nám pozývam 🙂

Ešte  raz  veľká vďaka 

Karol a Iveta Gurka

Slovenská  Republika

19/8/2020
PREVIOUS POST
Is viewing boats possible at anytime?
NEXT POST

Send an email

You agree to our Privacy Policy s